Brusky

V kategorii naleznete profesionální kompletní řadu kompaktních úhlových brusek, jednoručních, přímých i vibračních brusek. Brusky zaručují vysokou produktivitu práce a plně odrážejí požadavky náročných zákazníků z praxe. Výkonné motory zaručují dlouhou životnost a jsou konstruovány pro každodenní použití.

Brusky V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Excentrické brusky

  Pro každého kutila pracujícího se dřevem jsou brusky základním pracovním prostředkem. Excentrické brusky jsou nejen dostatečně univerzální, ale vzhledem i ke své konstrukci dostatečně ekologická. Jsou připraveny k odsávání pilin jak přes vlastní filtry, tak i přes externí vysavač. Excentrické brusky také dosahují i vyšší kvality broušené plochy.

 • Dvoukotoučové brusky

  Stolní brusky se používají k univerzálnímu broušení menších předmětů, nářadí a nástrojů např. vrtáků, nožů, ručního nářadí, soustružnických nožů a podobně. U kotoučových brusek se používají kotouče s různým průměrem a jinou drsností nebo i druhem brusiva.

 • Přímé brusky

  Jednoruční přímé brusky se používají při obrušování vnějších křivkových tvarů a vybrušování dutin převážně kovových obrobků. Jako nástroje se zpravidla používají stopková brusná tělíska. Dle rotačního tělíska nastavujeme pomocí plynulé regulace otáček optimální pracovní otážky v závislosti na druhu materiálu.

 • Ostřičky řetězů

  Ostřičky pilových řetězů se doporučují všude tam, kde je nutné pravidelné broušení pilových řetězů. Bruska na řetězy dovolí i průměrně zručnému uživateli řetěz dobře nabrousit. Podle typu řezaného dřeva se každý řetěz časem ztupí natolik, že je potřeba náročnější údržby, proto je bruska na řetězy nepostradatelným pomocníkem.

 • Ostřičky vrtáků
 • Úhlové brusky

  Úhlové brusky (flexy) jsou přizpůsobené pro různé pracovní aplikace a s vhodným příslušenstvím mohou být použity k přesnému řezání kovových trubek a profilů, začištění různých hran, zabroušení svárů, odstranění barvy, koroze, ale také k řezání betonu, obkladů a kamenů.

 • Vibrační brusky

  Vibrační brusky se využívají především na obrušování dřeva včetně zaoblování hran a broušení v rozích. Dále jsou vybaveny elektronikou pro předvolbu počtu zdvihu, aby se mohli přizpůsobit různým broušeným materiálům a zvolenému brusnému papíru.

 • Víceúčelové brusky

  Víceúčelové brusky se dají použít k více druhům prací. Typickým příkladem je multifunkční pásová a čelní bruska BTS 800 SCHEPPACH. Jde o spojení brusného pásu a klasické kotoučové brusky.

 • Příslušenství