Kompresory

Kompresory jsou běžnou součástí firem, dílen i garáží. Malé kompresory 12 V napětím ze zásuvky zapalovače automobilu, lze vozit neustále sebou v autě - důležitý je dosah pro použití v okolí automobilu - délka napájecího kabelu. Kompresory bez zásobníku vzduchu, tzv. vzdušníku jsou plně dostačující pro huštění pneumatik, hraček, i tlakových nádob...

Kompresory jsou běžnou součástí firem, dílen i garáží. Malé kompresory 12 V napětím ze zásuvky zapalovače automobilu, lze vozit neustále sebou v autě - důležitý je dosah pro použití v okolí automobilu - délka napájecího kabelu. Kompresory bez zásobníku vzduchu, tzv. vzdušníku jsou plně dostačující pro huštění pneumatik, hraček, i tlakových nádob domácích vodáren. Pro náročnější práci, např. pohon některých pneumatických nástrojů, je vhodné zvolit kompresor se zásobníkem vzduchu. Po natlakování zásobníku se motor automaticky vypne a opět se zapne ve chvíli, kdy tlak v nádobě klesne pod nastavenou hodnotu.

Zobrazit

Kompresory V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Olejové kompresory

    Olejové kompresory jsou ideální pro klasické dílny, jako je dofukování pneumatik nebo nástřik barvy. Protože ale k promazávání používají olej, který se vypařuje do stlačovaného vzduchu, nehodí se například pro práci s potravinami. Olej musíte pravidelně kontrolovat a doplňovat. Za to se Vám kompresory odvděčí větší životností a účinností.

  • Bezolejové kompresory

    Bezolejové kompresory používají speciální kluzné materiály a využijete je při činnostech, na které se ty olejové nehodí. Například při natlakování piva. Navíc se o ně prakticky nemusíte starat.

  • Příslušenství

    Do kompresorového příslušenství patří pistole, hadice, ventily, redukce, hadicové spony, regulátory tlaku, manometry a přimazávače oleje.