Pily

Elektrické pily disponují vysokým výkonem, moderním designem, spolehlivostí a snadnou ovladatelností. Podle charakteru lze vybírat z pil řetězových, kotoučových, listových, ponorných, pokosných, stolových, rozbrušovacích a dalších.

Pily V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Přímočaré pily

  Přímočaré pily neboli listové patří mezi nejuniverzálnější nářadí. Za pomocí těchto pil dokážete spolehlivě vytvořit jemné křivky, kruhové výřezy, zaoblené tvary nebo přímé řezy. Může jít o nejrůznější materiály měkké a tvrdé dřevo, překližka nebo dřevotříska, plasty, keramiku, plechy, střešní krytiny a další.

 • Kotoučové pily

  Kotoučová pila neboli mafl je nástrojem velmi rozšířeným. Kompaktní kotoučové pily jsou vhodné pro příčné a podélné řezy v masivním dřevu, deskových materiálech, umělých hmotách a hliníkových profilech.

 • Lupénkové pily

  Lupénkové pily pro přímé linie, křivky a výřezy.

 • Řetězové pily

  Řetězové pily Vám pomohou bezpečně a rychle provádět běžné práce kolem domu při řezání dřeva, prořezávání nebo kácení stromů. Elektrické řetězové pily jsou pro méně náročné práce, vhodné i do uzavřeného prostoru, šetrné k životnímu prostředí a jsou méně hlučné. Motorové elektrické pily zase obstojí v náročných podmínkách.

 • Ponorné pily

  Mezi nejprodávanější a nejkvalitnější ponorné pily patří pily značky FESTOOL, které jsou určeny pro profesionální použití.

 • Pokosové pily

  Pokosové pily mohou být ruční nebo elektrické. Používají se pro zhotovování úhlových řezů v nejrůznějších stavebních materiálech. Jejich využití je mnohostranné, od přířezů prken, trámů, fošen až po dokončovací práce při pokládce podlah a výrobě obložení nebo třeba rámečků na obrázky. Nastavení úhlu řezu příčně i na pokos se většinou provádí ručně. Moderní elektrické pily nebo aku mohou mít nastavování také pouhým stisknutím tlačítka nebo jsou vybaveny laserovým paprskem k vyznačení přesného řezu. Mívají také přípojku k odsávání pilin nebo přímo sáček na piliny.

 • Stolové pily

  Stolové pily najdete na naší prodejně převážně značek GUDE a SCHEPPACH.

 • Rozbrušovací pily

  Rozbrušovací pily můžeme rozdělit dle čtyř základních parametrů – pohonu, typu, maximální velikosti kotouče a doplňků k usnadnění práce.

 • Pily ocasky

  Pila ocaska slouží především k hrubému řezání, prořezávání stromů a keřů a k demoličním pracím. Můžete k ní zakoupit pilové listy pro různé materiály, jako např. dřevo či kov.

 • Pásové pily

  Pásová pila je mechanická pila, u níž je pilový list tvořen nekonečným ocelovým pásem obíhajícím mezi dvěma kotouči. Tato pila může být použita k řezání dřeva, kůže, plastů, kovů, stavebních hmot, vrstvených desek a jiných materiálů. Ve srovnání s jinými pilami má pásová pila díky tenkému pilovému listu minimální prořez a tedy vytváří méně pilin. Vytváří velmi kvalitní řeznou plochu. Umožňuje kolmé řezání do rohu. Při záběru je tišší než ostatní pily. Pásové pily mohou být strojní - dílenské, pásové pily na pořez kulatiny, mobilní nebo stolní, ruční - na dřevo nebo na kov.

 • Vodící lišty

  Pro přesnou a rychlou práci s ručními kotoučovými pilami potřebuje každý řemeslník i vhodné příslušenství. Udělat opravdu dlouhý a zároveň zcela přesný řez je téměř nemožné bez hliníkové vodící lišty. Tyto skvělé speciální lišty se vyrábějí v různých délkách a hodí se buď pro pily, které k tomuto účelu mají uzpůsobenu základovou desku nebo je pro jejich použití na vodící liště k dispozici vhodný adapér. Vodící lišty lze k řezanému materiálu připevnit svěrkami a lišty je také možno vzájemně spojovat pomocí spojek a dosáhnout tak skutečně dlouhých řezů.

 • Pilové kotouče

  Tvary zubů pilových kotoučů se různí, setkáme se 3 základními druhy: střídavý, dutinkový a trapézový. Každý tvar je vhodný pro práci s jiným materiálem. Střídavý tvar využijete při řezání dřeva, dutinkový u laminovaných desek a trapézový je vhodný při řezání vyztužených plastů nebo neželezných kovů.

 • Stoly

  Multifunkční stoly