Řetězové pily

Řetězové pily Vám pomohou bezpečně a rychle provádět běžné práce kolem domu při řezání dřeva, prořezávání nebo kácení stromů. Elektrické řetězové pily jsou pro méně náročné práce, vhodné i do uzavřeného prostoru, šetrné k životnímu prostředí a jsou méně hlučné. Motorové elektrické pily zase obstojí v náročných podmínkách.

Řetězové pily V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Elektrické

  Elektrické řetězové pily jsou pro méně náročné práce, jsou tišší než motorové a jsou šetrné k životnímu prostředí. Jsou vybaveny bezpečnostními prvky a díky silnému motoru u všech modelů zaručují efektivní řezání s minimální námahou.

 • Motorové

  Motorové řetězové pily jsou vhodné pro náročnější práci v terénu. Doporučujeme pily důkladně udržovat a pravidelně servisovat.

 • Pilové řetězy

  Pilový řetěz je pracovní nástroj pro vaši řetězovou pilu. Na jeho typu, kvalitě a ostrosti závisí řezný výkon stroje, ale také jeho životnost či vaše bezpečnost. Jednotlivé články jsou spojeny v celek pomocí nýtů tak, že tvoří nekonečnou smyčku. Vzdálenost nýtů se nazývá roztečí. Pouze řetěz se správnou roztečí totiž bezchybně zapadne do tzv. řetězky, tedy řetězového kola, která na něj přenáší otáčky motoru. Dalším údajem je šířka vodícího článku - rozlišujeme několik hodnot. Čím vyšší, tím vyšší zatížení snese. Posledním údajem je počet článků. Tento parametr se mění v závisloti na délce řetězové lišty a částečně i na konstrukci pily.

 • Příslušenství

  Samozřejmostí je prodej příslušenství k řetězovým pilám. Jde o pilníky na řetězy, maznice na řetězy, startovací lanka, helmy, brýle, aditiva, oleje atd.