Vrtačky

Vrtačky se používají pro přesné a čisté vrtání do většiny známých konstrukčních materiálů. Na vrtání do cihlové nebo betonové zdi je třeba použít příklepovou vrtačku. Nové vrtačky mají dlouhou životnost a tichý chod.  U kvalitních vrtaček je samozřejmostí elektronika, ta plní funkci při pozvolném rozběhu a regulaci otáček. Mezi základní funkce v...

Vrtačky se používají pro přesné a čisté vrtání do většiny známých konstrukčních materiálů. Na vrtání do cihlové nebo betonové zdi je třeba použít příklepovou vrtačku. Nové vrtačky mají dlouhou životnost a tichý chod.  U kvalitních vrtaček je samozřejmostí elektronika, ta plní funkci při pozvolném rozběhu a regulaci otáček. Mezi základní funkce vrtačky patří vrtání, šroubování, broušení s bruným nástavcem nebo promíchání řídkých materiálů.

Zobrazit

Vrtačky V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Vrtačky bez příklepu

  vrtacky-bez-priklepu

 • Příklepové vrtačky

  priklepove-vrtacky

 • Magnetické vrtačky

  magneticke-vrtacky

 • Stojanové vrtačky

  U stojanových vrtaček je nejdůležitější dostatečný výkon, otáčky motoru, dále pak maximální hloubka vrtu, velikost stolu či vhodná tloušťka sloupu. Nabízíme profesionální stojanové vrtačky tak i hobby řešení pro kutily. Stojanové vrtačky jsou určené pro vrtání kovů (hliníku, bronzu, litiny, železa, oceli) , dřeva, plastů a dalších materiálů.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ

  sklicidla