Frézy

Fréza je vícebřitý obráběcí nástroj používaný k frézování, třískovému obrábění kovů nebo jiných materiálů. Frézy se dají dále dělit na stopkové, nástrčné, kulové, válcové, kotoučové, kuželové, tvarové, obvodové atd. Lze je možné rozdělit také podle materiálu na tvrdokov (kvalitnější a vyšší životnost), HSS rychlorezná ocel, SK - břity ze slinutý...

Fréza je vícebřitý obráběcí nástroj používaný k frézování, třískovému obrábění kovů nebo jiných materiálů. Frézy se dají dále dělit na stopkové, nástrčné, kulové, válcové, kotoučové, kuželové, tvarové, obvodové atd. Lze je možné rozdělit také podle materiálu na tvrdokov (kvalitnější a vyšší životnost), HSS rychlorezná ocel, SK - břity ze slinutých karbidů, umělý diamant (GCT), s výměnnými destičkami.

Zobrazit

Frézy V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Stopkové frézy

    Stopkové frézy nám pomáhají opracovávat dřevěný materiál do nejrůznějších tvarů. Výhodou stopkových fréz na dřevo je nízká pořizovací cena a levnější strojní vybavení. Stopkové frézy mohou být dále členěny na stopkové frézy s válcovou stopkou a s kuželovou stopkou (kužel Morse, metrický nebo strmý).