Vyžínače

Vyžínače jsou vhodné pro přesné dosečení zbytkové trávy kolem stromů a zdí. Vyžínače neboli strunová sekačka mohou být dále rozděleny do kategorií elektrické, akumulátorové nebo benzínové. Elektrické jsou lehčí, tišší a levnější. Ty akumulátorové se musejí dobíjet, cena je vyšší. Benzínové vyžínače neomezují v pohybu jako ty elektrické, ale mají...

Vyžínače jsou vhodné pro přesné dosečení zbytkové trávy kolem stromů a zdí. Vyžínače neboli strunová sekačka mohou být dále rozděleny do kategorií elektrické, akumulátorové nebo benzínové. Elektrické jsou lehčí, tišší a levnější. Ty akumulátorové se musejí dobíjet, cena je vyšší. Benzínové vyžínače neomezují v pohybu jako ty elektrické, ale mají vyšší hmotnost a větší hlučnost.

Zobrazit

Vyžínače V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Elektrické vyžínače

    Vyžínače neboli strunové sekačky využijete zejména k dosekání trávy všude tam, kde se nedostanete se sekačkou. Sekání pod plotem, kolem stromů nebo keřů či obrubníků. Pokud potřebujete posekat zarostlou část zahrady s vysokou trávou nebo dřevinami je lepší pořídit si výkonnější křovinořez.

  • Benzínové vyžínače

    Benzínové vyžínače ve srovnání s těmi elektrickými neomezují v pohybu a jsou výkonnější. Poradí si s hustším a vyšším trávníkem. Jejich nevýhodou je vyšší hmotnost, hlučnější provoz a vyšší pořizovací cena.